SPORT

Spordiosakonnas on võimalik 5. – 12. klassi õpilastel osaleda kergejõustiku treeningutes, treeneriteks Sander Prits ja Moonika Kallas. Ujumise treeningtunnid toimuvad 1. – 12. klassi õpilastele treeneri Õnne Aro käe all ning korvpallitreeneriks 9. – 12. klassi õpilastele on Margus Matiisen.  1. – 4. klassi õpilastele pakume uut mitmekülgset treeningut, mida juhendab  Kose Spordikooli vilistlane Riko Roosnurm. Treening on kombineeritud erinevatest spordialadest (korvpall, kergejõustik, erinevad pallimängud, akrobaatika jne). See on heaks hüppelauaks füüsiliste võimete arendamisel ning piisava ettekujutuse loomiseks spordialadest, et 5. klassist alates valida endale sobiv ala ning jätkata juba süvendatud spordiõppega.

Sander Prits, spordiosakonna õppejuht ja kergejõustiku treener

Õnne Aro, ujumistreener

Moonika Kallas, kergejõustikutreener

Margus Matiisen, korvpallitreener